Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

rozmowa komputerem

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
236
Opis - rozmowa komputerem

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 236 użytkowników pobrało rozmowa komputerem z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Robbie the Robot 022

  Robbie the Robot to aplikacja umożliwiająca rozmawianie z komputerem.

 • KM Remote 2.6

  KM Remote to program umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą bezprzewodowej klawiatury lub myszy, a także głosu, dzięki czemu można w znaczny sposób przyspieszyć pracę z systemem Windows.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  236
  Pobierz za darmo rozmowa komputerem . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • BersIRC 2.2.14

  BersIRC to klient sieci IRC, który umożliwia wymianę wiadomości nawet na kilku kanałach jednocześnie. Jest to jedna ze starszych aplikacji tego typu, która oferuje podstawowe funkcje, takie jak oczywiście rozmowa, przesyłanie plików.

 • Access Remote PC 5.2

  Dostępny za free Access Remote to program, który pozwoli Ci na zdalne sterowanie komputerem za pomocą klawiatury bądź myszki. Jak to działa? Na komputerze, który ma być sterowany, instalujemy klienta, a na sterującym serwer. Połączenia są zabezpieczone 160-bitowym kluczem.

 • Linphone 3.2.1

  Linphone jest linuksowym komunikatorem internetowym.

rozmowa komputerem Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 236 użytkowników pobrało rozmowa komputerem z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: rozmowa komputerem