Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

root

Data dodania:
2016-09-10
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
50
Opis - root

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-10 już 50 użytkowników pobrało root z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • SetCPU for Root Users 2 1 1a

  SetCPU jest aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu. Zmiana ustawień taktowania pozwala osiągnąć albo lepszą wydajność jednostki albo większą wydajność baterii obniżając pobór energii przez procesor w chwilach kiedy taka moc nie jest potrzebna.

 • AndRootFile 4 1

  AndRootFile jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.

 • Data dodania:
  2016-09-10
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  50
  Pobierz za darmo root . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tekst w SQL jak umieścić na stronie tekst umieszczony w bazie danych

  Bazy danych moga zaw......ct('localhost','root','root') ; /...

root Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-10 już 50 użytkowników pobrało root z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: root