Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

rejestrator dzwieku

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
6018
Opis - rejestrator dzwieku

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 6018 użytkowników pobrało rejestrator dzwieku z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Audio Recorder for Free

  Audio Recorder for Free to darmowy i prosty w użyciu program do nagrywania dźwięku z karty dźwiękowej. Aplikacja zapisuje pliki w formatach MP3, WMA i WAV.

 • Ecasound 2.5.2

  Ecasound jest narzędzie do wielokanałowej obróbki dźwięku.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  6018
  Pobierz za darmo rejestrator dzwieku . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • creox 0.2.1

  creox jest procesorem dźwięku pracującym w trybie rzeczywistym.

 • Ardour 2.4.1

  Ardour to zaawansowany program do rejestrowania i przetwarzania dźwięku dla systemu Linux.

 • Audacity 1.2.6

  Audacity jest darmowym, łatwym w użyciu programem do nagrywania i edycji dźwięku dla systemów Linux, Windows, Mac OS X i innych.

rejestrator dzwieku Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 6018 użytkowników pobrało rejestrator dzwieku z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: rejestrator dźwięku