Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

regulator glosnosci

Data dodania:
2016-09-07
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
179
Opis - regulator glosnosci

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-07 już 179 użytkowników pobrało regulator glosnosci z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • AbsVolume 2.0

  AbsVolume to niewielka aplikacja, która pozwala na szybką regulację głośności w systemie Linux.

 • Best Alarms 1.03 (Symbian S60 3rd Edition)

  Program jest alternatywą dla standardowego budzika. Umożliwia ustawienie wielu alarmów oraz zdefiniowanie cykliczności, dźwięku i głośności dzwonka dla każdego z osobna.

 • Data dodania:
  2016-09-07
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  179
  Pobierz za darmo regulator glosnosci . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Lingoes 2.9.1

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Free MP3 Ringtone Maker 2.4

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • Replay Music 5.5

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

regulator glosnosci Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-07 już 179 użytkowników pobrało regulator glosnosci z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: regulator glosnosci