Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

regulacja glosnosci

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1462
Opis - regulacja glosnosci

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 1462 użytkowników pobrało regulacja glosnosci z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • AbsVolume 2.0

  AbsVolume to niewielka aplikacja, która pozwala na szybką regulację głośności w systemie Linux.

 • SMPlayer 0.7

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1462
  Pobierz za darmo regulacja glosnosci . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ALLPlayer 3.5.6.3

  ALLPlayer to jeden z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach multimedialnych.

 • Spb Imageer 1.6

  Spb Imageer jest potężnym kombajnem zaprojektowanym w celu usprawnienia pracy z Twoimi fotografiami wykonanymi aparatem cyfrowym.

 • Best Alarms 1.03 (Symbian S60 3rd Edition)

  Program jest alternatywą dla standardowego budzika. Umożliwia ustawienie wielu alarmów oraz zdefiniowanie cykliczności, dźwięku i głośności dzwonka dla każdego z osobna.

regulacja glosnosci Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 1462 użytkowników pobrało regulacja glosnosci z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Regulacja głośności