Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

red faction ii

Data dodania:
2016-10-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
36
Opis - red faction ii

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 36 użytkowników pobrało red faction ii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Red Faction II

  Red Faction II to dynamiczna gra akcji, która powstała na fali sukcesu pierwszej odsłony Red Faction. Tym razem jednak nie będziemy poruszać się po powierzchni obcej planety, a działać na Ziemi w roku 2105.

 • Red Faction II kody

  Kody Red Faction to dla każdego gracza nieoceniona pomoc. Dzięki nim, ukończenie głównej osi fabularnej gry nie powinno stanowić już problemu.

 • Data dodania:
  2016-10-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  36
  Pobierz za darmo red faction ii . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Red Faction II Patch v1 01

  Patch do Red Faction II usprawnia grę dzięki czemu nie będzie się ona zawieszać ani zacinać. Umożliwia grę przy różnych rozdzielczościach a także likwiduje kilka błędów związanych z kompatybilnością różnych wersji językowych.

 • Red faction 4

  Red Faction 4 to kolejna wizyta na Marsie.

 • Red Faction

  Porządna gra akcji powinna charakteryzować się dobrą fabułą. Red Faction spełnia ten warunek. Przenosimy się tu w przyszłość, do roku 2100 na planetę Mars. Naszym podopiecznym jest Parker, jeden z górników, którzy buntują się przeciwko bezwzględnemu wykorzystywaniu ludzi przez wielką korporację. Gra Red Faction to nie tylko walka Parkera i rebeliantów o wolność, lecz również badanie tajemniczej plagi, która nawiedziła planetę. Oczywiście to tylko skrócony opis Red Faction. Możesz przekonać się samemu, jak wygląda gameplay gry pobierając darmową wersję demo Red Faction.

red faction ii Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 36 użytkowników pobrało red faction ii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: red faction ii