Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

red faction guerilla

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
95
Opis - red faction guerilla

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 95 użytkowników pobrało red faction guerilla z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Red Faction: Guerilla

  Wkrótce zostanie wydane nowe red faction na pc o podtytule Guerrilla – produkcja firmy Volition, którą od czerwca mogą się cieszyć posiadacze konsoli (opisywaliśmy już na naszych stronach red faction na xbox). Jest to kolejna strzelanka z serii ukazującej się niemal od dekady, tym razem z widokiem trzecioosobowym (TPP). Fabuła najnowszego red faction osadzona jest po raz kolejny na Marsie, gdzie wcielasz się w postać buntownika przeciwstawiającego się organizacji Earth Defense Force.

 • Red Faction: Guerilla trailer

  Trailer do gry Red Faction: Guerilla.

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  95
  Pobierz za darmo red faction guerilla . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Red faction 4

  Red Faction 4 to kolejna wizyta na Marsie.

 • Red Faction

  Porządna gra akcji powinna charakteryzować się dobrą fabułą. Red Faction spełnia ten warunek. Przenosimy się tu w przyszłość, do roku 2100 na planetę Mars. Naszym podopiecznym jest Parker, jeden z górników, którzy buntują się przeciwko bezwzględnemu wykorzystywaniu ludzi przez wielką korporację. Gra Red Faction to nie tylko walka Parkera i rebeliantów o wolność, lecz również badanie tajemniczej plagi, która nawiedziła planetę. Oczywiście to tylko skrócony opis Red Faction. Możesz przekonać się samemu, jak wygląda gameplay gry pobierając darmową wersję demo Red Faction.

red faction guerilla Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 95 użytkowników pobrało red faction guerilla z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: red faction guerilla