Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

recepty

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
298
Opis - recepty

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 298 użytkowników pobrało recepty z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • GABeRec 1.0

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.

 • GAB4You 1.0

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  298
  Pobierz za darmo recepty . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • GABeLek 1.0

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • Gabinet 2008.04.01

  Program dla lekarzy prowadzących prywatną praktykę. Baza leków, ICD-9, ICD-10, ATC. Rejestracja, drukowanie historii, skierowań, recept. Pełna obsługa firmy.

 • DrEryk 3.15.02

  drEryk to sprawdzone rozwiązanie dla gabinetów lekarskich, udostępniane na serwisie pobierz.pl na zasadach licencji demonstracyjnej.

recepty Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 298 użytkowników pobrało recepty z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: recepty