Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

r lf2

Data dodania:
2013-04-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
13
Opis - r lf2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-04-23 już 13 użytkowników pobrało r lf2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Little Fighter 2

    Little Fighter 2 to bardzo popularna bijatyka 2D stworzona przez duet Marti Wong i Starsky Wong w 1999 roku, charakteryzująca się przede wszystkim prostą i pozbawioną bajerów grafiką, oraz niezwykle wciągającym klimatem, który sprawia, że każdy cios wykonany w grze sprawia dużo frajdy.

  • Little Fighter 3

    Little Fighter 3 to nieoficjalna, kolejna część zręcznościowej bijatyki 2D, która swoim wyglądem przypomina klasyczne bijatyki z wczesnych lat dziewięćdziesiątych i odznacza się wysoką grywalnością, dzięki czemu chociaż nie wygląda tak jak Tekken czy Soul Calibur to i tak cieszy się dużym uznaniem wśród graczy.

r lf2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-04-23 już 13 użytkowników pobrało r lf2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: r lf2