Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pwn oxford

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
103
Opis - pwn oxford

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 103 użytkowników pobrało pwn oxford z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Pocket Oxford English Dictionary Symbian UIQ 3

  Popularny słownik języka angielskiego. Aplikacja wyróżnia się dużą ilością zwrotów w bazie danych oraz przejrzystymi definicjami idiomów.

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 60 4.0

  Słownik angielskich idiomów zawierający ponad 5000 haseł.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  103
  Pobierz za darmo pwn oxford . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket PC 5.50.92

  Słownik MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket jest nie zwykle bogatą aplikacją w zasadzie pod każdą platformę systemów mobilnych. Jednak tutaj opisany program dotyczy systemów windows mobile.

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 80 2.70

  Słownik angielskich idiomów zawierający ponad 5000 haseł.

 • Babylon 9

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

pwn oxford Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 103 użytkowników pobrało pwn oxford z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pwn oxford