Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ptak

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
58
Opis - ptak

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 58 użytkowników pobrało ptak z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • StateResearch 1.0

  StateResearch to program, który posiada w swoje bazie szczegółowe informacje na temat poszczególnych stanów USA.

 • Thunderbird 3 Beta 4

  Thunderbird 3 Beta to klient poczty elektronicznej.

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  58
  Pobierz za darmo ptak . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Angry Birds

  Gra Angry Birds udanie łączy elementy zręcznościowe oraz logiczne. Naszym zadaniem jest walka ze świnkami. Do atakowania ich służą nam pociski, których rolę pełnią ptaki. Niestety ich ilość na każdym poziomie jest ograniczona, musimy więc dobrze przemyśleć każdy strzał.

ptak Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 58 użytkowników pobrało ptak z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ptak