Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

psiloc

Data dodania:
2016-10-02
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
72
Opis - psiloc

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-02 już 72 użytkowników pobrało psiloc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Psiloc TinyGPS 1.09

  Psiloc TinyGPS na systemy Windows Mobile jest malutką aplikacją, która korzystając z stacji bazowych twojego operatora podaje informację na temat aktualnej lokalizacji w jakiej się znajdujesz.

 • Psiloc Photo Tagger 2.05

  Psiloc Photo Tagger to prosta i funkcjonalna aplikacja, która umożliwi automatyczną zmianę tagów i nazw zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem cyfrowym na Symbian OS.

 • Data dodania:
  2016-10-02
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  72
  Pobierz za darmo psiloc . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Psiloc Mobile Mouse S60 1.3

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • Psiloc Locatik 0.97 (S60 3rd)

  Psiloc Locatik jest programem pozwalającym na umieszczenie aktualnego położenia użytkownika na mapie dostępnej w Internecie.

 • Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

psiloc Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-02 już 72 użytkowników pobrało psiloc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: psiloc