Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

przemys swo wybo malutka

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
10
Opis - przemys swo wybo malutka

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 10 użytkowników pobrało przemys swo wybo malutka z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • a watch 1.14 (WM)

  a-watch stanowi malutką aplikację, która w formie wygaszacza ekranu pokazuje na wyświetlaczu obecną datę wraz z godziną.

 • pyRinger 1.1.0 (S60 3rd)

  pyRinger to malutka aplikacja, która służy do automatycznego dzwonienia do wybranej osoby nieskończoną ilość razy.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  10
  Pobierz za darmo przemys swo wybo malutka . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CallDisplay

  CallDisplay to bardzo prosta i malutka aplikacja napisana przez znanego autora Vincenta Collure, umożliwiająca zidentyfikowanie osób dzwoniących po nie znanych numerach.

 • BooksCategorys 1.0

  Program BooksCategorys, którego twórcą jest już wspomniany kilkukrotnie Vincent Collura – jest malutką aplikacją, która służy do tworzenia kategorii książek a także umożliwia w prosty sposób tworzenie listy kodów książek dostępnych na stronie Gutenberg.org.

 • FlashIt! 1 0 (WM 5/6)

  FlashIt to malutka aplikacja pozwalająca na wysłanie dwóch rodzajów nie codziennych wiadomości sms. Jedna to klasa 0, która wyświetla się bezpośrednio na ekranie odbiorcy natomiast druga do flash, który po otwarciu miga.

przemys swo wybo malutka Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 10 użytkowników pobrało przemys swo wybo malutka z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Przemyś swó wybó,malutka