Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

przelicznik walut

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1500
Opis - przelicznik walut

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 1500 użytkowników pobrało przelicznik walut z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Kursy walut 2.0

  Kursy walut to darmowy program, dzięki której użytkownik ma możliwość pobrania z serwera tabel średnich kursów wymiany walut. Dzięki aplikacji może szybko przeliczyć wartość pieniądza w walucie krajowej na dowolnie wybraną obcą walutę.

 • Kursy Walut

  Doskonała aplikacja pozwalająca na sprawdzanie aktualnych cen walut i ich porównywanie. Teraz na Pobierz.pl calkowicie za darmo!

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1500
  Pobierz za darmo przelicznik walut . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tabele Kursów Walut 1.402r

  Program obsługuje tabele kursów walut i ma charakter bazy uzupełnianej automatycznie lub ręcznie. Od 1-go czerwca 2001 program całkowicie automatycznie pobiera dane z internetu i uzupełnia nimi bazę.

 • Finanz for UIQ3 3.02

  Finanz jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

 • Finanz UIQ 2.15

  Finanz UIQ 2.15 jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

przelicznik walut Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 1500 użytkowników pobrało przelicznik walut z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: przelicznik walut