Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

przegladarka opera

Data dodania:
2016-10-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
2339
Opis - przegladarka opera

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 2339 użytkowników pobrało przegladarka opera z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Jaka jest najszybsza przeglądarka internetowa?

  Obecnie na rynku zna...Wybor tej najbardzie...

 • Opera

  Dostępna za darmo Opera 10.50 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej, która skutecznie konkuruje z takimi gigantami na rynku jak FireFox czy Internet Explorer.

 • Data dodania:
  2016-10-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  2339
  Pobierz za darmo przegladarka opera . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Opera 9

  Spolszczenie Opery w wersji 9

 • Opera Mini 7.5

  Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • Opera 20

  Opera to jedna z najlepszych i najbardziej docenianych przeglądarek internetowych, cechująca się pełną darmowością oraz znakomitą zgodnością z panującymi w internecie standardami.

przegladarka opera Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 2339 użytkowników pobrało przegladarka opera z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: przeglądarka opera