Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

program skanowania ocr

Data dodania:
2016-10-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
146
Opis - program skanowania ocr

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 146 użytkowników pobrało program skanowania ocr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • OCR Caller 0 9

  OCR Caller to nie wielka aplikacja, która za pomocą aparatu fotograficznego odczytuje zapisany na kartce lub w notatniku numer telefonu a następnie wykonuje połączenie.

 • Testorex program 3

  Testorex program

 • Data dodania:
  2016-10-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  146
  Pobierz za darmo program skanowania ocr . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Fajny Program 1.4.1.24

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • Space Program Manager

  Wśród licznych, istniejących strategii ekonomicznych natrafiamy przeważnie na tytuły, w których zarządzamy firmą, miastem, liniami komunikacyjnymi, itp. Na ich tle wyróżnia się, zapowiedziany przez polskiego producenta Wastelands Interactive, ambitny tytuł Space Program Manager.

 • Co to jest program komputerowy?

  W komputerowej termino...Co to jest program kom...

program skanowania ocr Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 146 użytkowników pobrało program skanowania ocr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: program skanowania ocr