Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

procesory

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
6
Opis - procesory

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 6 użytkowników pobrało procesory z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Central Brain Identifier 8.3.6.6 build 1228 R6

  Central Brain Identifier to aplikacja dostarczająca wszelkich informacji o zainstalowanym procesorze AMD.

 • SOFTIMAGE|XSI 6.5

  SOFTIMAGE|XSI jest aplikacją służącą do tworzenia grafiki 3D oraz animacji.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  6
  Pobierz za darmo procesory . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • 3DMark06 1 2 0

  3DMark06 1.2.0 to program stosowany do testów wydajnościowych zestawów komputerowych, szczególnie pomocny w testowaniu wyświetlania grafiki trójwymiarowej. Program pozwala przeprowadzać testy poszczególnych funkcji, w jakie wyposażone są na przykład najnowsze układy graficzne lub procesory wielordzeniowe.

 • DOSBox 0.74

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • Adobe Photoshop Elements 7.0

  Program Adobe® Photoshop® Elements 7.0 łączy w sobie zaawansowane możliwości i prostotę, dzięki czemu można uzyskać zdjęcia wyglądające lepiej niż kiedykolwiek, a następnie udostępnić je w sposób działający na wyobraźnię.

procesory Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 6 użytkowników pobrało procesory z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: procesory