Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

presto

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
8
Opis - presto

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 8 użytkowników pobrało presto z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • VITO Metronome 1.0.1 (S60 3rd)

  VITO Metronome to aplikacja pomagająca poprawić wyczucie rytmu.

 • VITO Metronome 1.0

  Aplikacja VITO Metronome stworzony na systemy Windows Mobile to program, który pomaga poprawić wyczucie rytmu. VITO Metronome w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  8
  Pobierz za darmo presto . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Opera Mobile 10.1 (Symbian S60)

  Opera Mobile to przeglądarka na komórkę. Opera Mobile 10 przeznaczona jest dla smatrfonów wyposażonych w system Symbian S60.

 • Opera 10.10

  Opera w wersji 10.10, jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

presto Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 8 użytkowników pobrało presto z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: presto