Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

prehistorik

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
17
Opis - prehistorik

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 17 użytkowników pobrało prehistorik z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Prehistorik

  W grze Prehistorik przeniesiemy się do czasów prehistorycznych, w których najdziemy dinozaury. Jest to gra o zabarwieniu rolniczym.

 • Prehistorik 2

  Bohaterem gry Prehistorik 2 jest człowiek pierwotny, który musi pokonać kilka poziomów. Do walki wykorzystuje maczugę. Nasza postać musi po drodze zdobywać także binusy.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  17
  Pobierz za darmo prehistorik . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Bonk: Brink of Extinction

  Gra Bonk: Brink of Extinction to świetna zabawa zarówno dla stasrzych, jak i młodszych graczy. Chociaż nie ma wydania Bonk: Brink of Extinction na PC, to nie powstałaby ona bez takich gier komputerowych jak Prehistorik czy The Humans.

prehistorik Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 17 użytkowników pobrało prehistorik z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Prehistorik