Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

poziom baterii

Data dodania:
2016-08-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
146
Opis - poziom baterii

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-13 już 146 użytkowników pobrało poziom baterii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • BallRoom UIQ3 1.00

  Wygodne narzędzie, umożliwiając wyświetlenie w rogu ekranu informacji takich jak, poziom baterii, ilość wolnej pamięci, aktualny czas i data.

 • Bateria HD 1.27

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.

 • Data dodania:
  2016-08-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  146
  Pobierz za darmo poziom baterii . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Battery Manager 1.5.0

  Battery Manager to aplikacja do zarządzania stanem baterii.

 • BatteryBar 3.5.4

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • BatteryZzz 2.0

  BatteryZzz jest prostym narzędziem służącym, do powiadamiania nas dźwiękowo o rozładowanej lub w pełni naładowanej baterii.

poziom baterii Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-13 już 146 użytkowników pobrało poziom baterii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: poziom baterii