Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

power soccer

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
916
Opis - power soccer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 916 użytkowników pobrało power soccer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Power Soccer

  Power Soccer online to idealna pozycja dla każdego miłośnika wirtualnej (i nie tylko) piłki nożnej. Możesz dzięki niej zgrywać mecze piłki nożnej w swojej przeglądarce, zaś wszystko, co tylko Ci trzeba, to plik instalacyjny klienta. Oczywiście download klienta Power Soccer jest całkowicie darmowy. A czy warto próbować?

 • Power Soccer gameplay

  Gameplay Power Soccer to trwający niemal osiem minut filmik, który pozwoli Ci na zapoznanie się z każdym aspektem tej gry.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  916
  Pobierz za darmo power soccer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Power Soccer trailer

  Trailer Power Soccer to krótki, trwający zaledwie 44 sekundy filmik, który reklamuje tą darmową grę piłkarską. Masz tu okazję zobaczyć jedną z akcji, jakie przydarzają się w czasie gry, a mianowicie rzut wolny zakończony golem.

 • Sensible Soccer

  W Sensible Soccer widok na boisko mamy ujęty z góry. Sensible Soccer zawiera także dodatkowe elementy, przypominające menadżera piłki nożnej. Sensible Soccer pozwoli w pełni przeżywać emocje sportowe.

 • New Star Soccer 5

  New Star Soccer 5 jest najnowszą odsłoną gry poświęconej piłce nożnej. W grze tej w przeciwieństwie do zdecydowanej większości podobnych tytułów sterujemy nie całą drużyną ale karierą pojedynczego gracza.

power soccer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 916 użytkowników pobrało power soccer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Power Soccer