Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

postal gameplay

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
95
Opis - postal gameplay

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 95 użytkowników pobrało postal gameplay z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Postal gameplay

  W filmie przedstawiającym gameplay z Postal 1 widzimy trójwymiarową strzelankę w rzucie izometrycznym.

 • Postal 2 gameplay

  Jak widzimym, gameplay w Postal 2 jest podobny jak w pierwszej części. Przy użyciu całego bogatego arsenału broni znęcamy się nad napotkanymi ludźmi, niezależnie od tego, czy są to cywile, czy funkcjonariusze prawa.

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  95
  Pobierz za darmo postal gameplay . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Postal 2: Apocalypse Weekend gameplay

  Film przedstawiający gameplay w Postal 2: Apocalypse Weekend prezentuje znaną fanom serii rozgrywkę, której celem jest zabicie jak największej liczby napotkanych osób.

 • Postal

  Postal to wyjątkowo brutalna i budząca kontrowersje strzelanka TPP, której dystrybucji zakazano w wielu krajach (możliwe, że tego rodzaju wątpliwości zaowocowały brakiem wersji Postal pl).

 • Postal 2

  Postal 2 game to wyjątkowo brutalna i budząca kontrowersje strzelanka FPP, której dystrybucji zakazano w wielu krajach.

postal gameplay Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 95 użytkowników pobrało postal gameplay z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: postal gameplay