Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

postal 2

Data dodania:
2016-02-07
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
14575
Opis - postal 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-02-07 już 14575 użytkowników pobrało postal 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Postal 2

    Postal 2 game to wyjątkowo brutalna i budząca kontrowersje strzelanka FPP, której dystrybucji zakazano w wielu krajach.

  • Postal 2 patch

    Ściągnij najnowszy patch do Postal 2, by móc cieszyć się bezproblemową rozgrywką, również pod Windows Vista i Windows 7!

  • Data dodania:
    2016-02-07
    System operacyjny:
    Windows XP, Vista, 7
    Liczba pobrań:
    14575
    Pobierz za darmo postal 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
  • Postal 2 kody

    Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

  • Postal 2 gameplay

    Jak widzimym, gameplay w Postal 2 jest podobny jak w pierwszej części. Przy użyciu całego bogatego arsenału broni znęcamy się nad napotkanymi ludźmi, niezależnie od tego, czy są to cywile, czy funkcjonariusze prawa.

  • Postal 2: Apocalypse Weekend

    Postal 2: Apocalypse Weekend game to dodatek do sequela wyjątkowo brutalnej i budzącej kontrowersje strzelanki, której dystrybucji zakazano w wielu krajach.

postal 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-02-07 już 14575 użytkowników pobrało postal 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: postal 2