Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

postal 2

Data dodania:
2016-05-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
14620
Opis - postal 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-24 już 14620 użytkowników pobrało postal 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Postal 2

  Postal 2 game to wyjątkowo brutalna i budząca kontrowersje strzelanka FPP, której dystrybucji zakazano w wielu krajach.

 • Postal 2 patch

  Ściągnij najnowszy patch do Postal 2, by móc cieszyć się bezproblemową rozgrywką, również pod Windows Vista i Windows 7!

 • Data dodania:
  2016-05-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  14620
  Pobierz za darmo postal 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Postal 2 kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Postal 2 gameplay

  Jak widzimym, gameplay w Postal 2 jest podobny jak w pierwszej części. Przy użyciu całego bogatego arsenału broni znęcamy się nad napotkanymi ludźmi, niezależnie od tego, czy są to cywile, czy funkcjonariusze prawa.

 • Postal 2: Apocalypse Weekend

  Postal 2: Apocalypse Weekend game to dodatek do sequela wyjątkowo brutalnej i budzącej kontrowersje strzelanki, której dystrybucji zakazano w wielu krajach.

postal 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-24 już 14620 użytkowników pobrało postal 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: postal 2