Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

postal 2 pl

Data dodania:
2016-05-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1377
Opis - postal 2 pl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-27 już 1377 użytkowników pobrało postal 2 pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Postal

  Postal to wyjątkowo brutalna i budząca kontrowersje strzelanka TPP, której dystrybucji zakazano w wielu krajach (możliwe, że tego rodzaju wątpliwości zaowocowały brakiem wersji Postal pl).

 • Postal 2

  Postal 2 game to wyjątkowo brutalna i budząca kontrowersje strzelanka FPP, której dystrybucji zakazano w wielu krajach.

 • Data dodania:
  2016-05-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1377
  Pobierz za darmo postal 2 pl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Postal 3

  Postal III to kontynuacja jednej z najbardziej brutalnych gier w historii, która na całym świecie budziła ogromne kontrowersje.

 • Postal 2 patch

  Ściągnij najnowszy patch do Postal 2, by móc cieszyć się bezproblemową rozgrywką, również pod Windows Vista i Windows 7!

 • Postal 2 kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

postal 2 pl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-27 już 1377 użytkowników pobrało postal 2 pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Postal 2 PL