Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

portal 2

Data dodania:
2015-03-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
444
Opis - portal 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2015-03-26 już 444 użytkowników pobrało portal 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Portal 2

  Portal 2 kolejny raz umożliwia nam, skorzystanie z wspaniałego wynalazku jakim są portale. Dzięki nim możemy rozwiązać wiele zagadek, którymi nie poradzilibyśmy sobie, przy wykorzystaniu konwencjonalnych metod.

 • Portal 2 trailer

  Trailer Portal 2 to trwający niecałe półtorej minuty filmik ukazujący, jak prezentować się będzie rozgrywka kontynuacji hitu sprzed paru lat.

 • Data dodania:
  2015-03-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  444
  Pobierz za darmo portal 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Portal

  Portal jest grą, która powstała poniekąd przypadkowo. Okazuje się jednak, że nawet w takich okolicznościach, może się zrodzić produkt niezwykle innowacyjny. Tytuł ten zdobył grono wiernych fanów, dzięki innowacyjnej rozgrywce, która wciągnęła mnóstwo graczy.

 • Portal gameplay

  Gameplay Portal to trwajacy niecała minutę materiał wideo, pokazujący Ci jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

 • Portal kody

  Kody do gry Portal to świetne pomoce dla każdego, kto chce ułatwić sobie życie podczas tej niezwykłej rozgrywki.

portal 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2015-03-26 już 444 użytkowników pobrało portal 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: portal 2