Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

portal 1

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
63
Opis - portal 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 63 użytkowników pobrało portal 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • MediaPortal 1.2.1

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • Portal

  Portal jest grą, która powstała poniekąd przypadkowo. Okazuje się jednak, że nawet w takich okolicznościach, może się zrodzić produkt niezwykle innowacyjny. Tytuł ten zdobył grono wiernych fanów, dzięki innowacyjnej rozgrywce, która wciągnęła mnóstwo graczy.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  63
  Pobierz za darmo portal 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Portal 2

  Portal 2 kolejny raz umożliwia nam, skorzystanie z wspaniałego wynalazku jakim są portale. Dzięki nim możemy rozwiązać wiele zagadek, którymi nie poradzilibyśmy sobie, przy wykorzystaniu konwencjonalnych metod.

 • Portal 2 trailer

  Trailer Portal 2 to trwający niecałe półtorej minuty filmik ukazujący, jak prezentować się będzie rozgrywka kontynuacji hitu sprzed paru lat.

 • Portal gameplay

  Gameplay Portal to trwajacy niecała minutę materiał wideo, pokazujący Ci jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

portal 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 63 użytkowników pobrało portal 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: portal 1