Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

port podczerwieni

Data dodania:
2016-08-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
53
Opis - port podczerwieni

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-23 już 53 użytkowników pobrało port podczerwieni z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Simple Port Forwarding 3.2

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.

 • Data dodania:
  2016-08-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  53
  Pobierz za darmo port podczerwieni . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • PuTTY 1.3.2 (UIQ2)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

port podczerwieni Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-23 już 53 użytkowników pobrało port podczerwieni z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: port podczerwieni