Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

polanie

Data dodania:
2016-10-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
4079
Opis - polanie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 4079 użytkowników pobrało polanie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Polanie

  Polanie to dość oryginalna gra strategiczna. Mimo, że oparta jest na klasycznym schemacie rozgrywki, zawiera kilka nietypowych rozwiązań, które mogą przypaść do gustu wielu graczom.

 • Polanie 2

  Gra Polanie 2 na pierwszy rzut oka przypomina inne gry strategiczne. Zawiera ona jednak kilka rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Najważniejszym jest nowatorski surowiec czyli mleko. Na nim opiera się praktycznie cały aspekt ekonomiczny.

 • Data dodania:
  2016-10-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  4079
  Pobierz za darmo polanie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KhanWars

  KhanWars to darmowa gra strategiczna na przeglądarki internetowe osadzona w średniowiecznych realiach, dostępna również po polsku.

polanie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 4079 użytkowników pobrało polanie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Polanie