Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

polanie 2 pl

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
515
Opis - polanie 2 pl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 515 użytkowników pobrało polanie 2 pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Polanie 2

  Gra Polanie 2 na pierwszy rzut oka przypomina inne gry strategiczne. Zawiera ona jednak kilka rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Najważniejszym jest nowatorski surowiec czyli mleko. Na nim opiera się praktycznie cały aspekt ekonomiczny.

 • Polanie

  Polanie to dość oryginalna gra strategiczna. Mimo, że oparta jest na klasycznym schemacie rozgrywki, zawiera kilka nietypowych rozwiązań, które mogą przypaść do gustu wielu graczom.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  515
  Pobierz za darmo polanie 2 pl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • jakdojade pl

  jakdojade.pl to świetna aplikacja pozwalajaca zaplanować trasę w kilku najwiekszych miastach Polski za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Dostepna na Pobierz.pl zupełnie za darmo!

 • extm3u pl

  Aplikacja do generowania playlisty .m3u z wybranego katalogu.

 • rebot3 pl 1.0.2

  Jest to aplikacja do zmiany nazw plików MP3 zripowanych z płyt Audio CD.

polanie 2 pl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 515 użytkowników pobrało polanie 2 pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: polanie 2 pl