Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pokolenia

Data dodania:
2016-09-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
9
Opis - pokolenia

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-18 już 9 użytkowników pobrało pokolenia z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Disney Fantasy Online

  Kreskówki i filmy Walt Disney to jeden z najważniejszych „wynalazków” XX wieku, przy którym kolejne pokolenia ludzi spędzały całe swoje dzieciństwo. W dzisiejszych czasach Disney nie ma już monopolu na dobre bajki, ale dalej jest bardzo popularny i trzyma swój poziom.

 • Battle Mages

  Battle Mages to znana gra strategiczna czasu rzeczywistego z elementami RPG, osadzona w realiach świata fanstasy.

 • Data dodania:
  2016-09-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  9
  Pobierz za darmo pokolenia . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Furry Legends

  Rzadko się zdarza żeby polscy twórcy zajmowali się tworzeniem gier na konsole. Niemniej jednak jakieś odstępstwa od reguł zawsze się zdarzają i tak też jest w przypadku Gamelion Studios, polskiego studia zajmującego się tworzeniem gier z siedzibą w północnej Polsce.

 • Syndicate (2012)

  Syndykaty i korporacje wracają, a w raz z nimi agenci, których celem jest eliminowanie nieposłuszny i niepokornych. Czytaj zapowiedź gry Syndicate.

 • Alicja w Krainie Czarów

  Po poprzednich próbach przeniesienia nośnej historii na ekrany telewizorów i komputerów mamy znów okazję obejrzeć film Tima Burtona przedstawiający przygody Alicji w Krainie Czarów (tym razem w 3D), jak również zagrać w grę stworzoną na jego podstawie, Alice in Wonderland game (wydana jako Alicja w Krainie Czarów po polsku).

pokolenia Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-18 już 9 użytkowników pobrało pokolenia z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pokolenia