Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

podkrecanie szybkosci

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
25
Opis - podkrecanie szybkosci

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 25 użytkowników pobrało podkrecanie szybkosci z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Test Speed XP 2006 pl 1.0

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • PowerStrip 3.9

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  25
  Pobierz za darmo podkrecanie szybkosci . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • AMD OverDrive 2.1.4

  AMD OverDrive przeznaczony jest do monitorowania i zwiększania możliwości procesorów AMD.

 • NOD32 NT 3.0.672 64-bit

  Jest to program antywirusowy, słynie z bardzo skutecznej wykrywalności wirusów, oraz dużej szybkości skanowania. Analiza Heurystyczna jest na poziomie zaawansowanym, pozwala wyszukać najnowsze wirusy, które są nieodszyfrowane przez duże laboratoria.

 • Shoebox 1.7.6

  Shoebox to program do organizowania i sprawnego przeglądania zbiorów zdjęć.

podkrecanie szybkosci Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 25 użytkowników pobrało podkrecanie szybkosci z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: podkrecanie szybkosci