Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

podkladanie tla

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
88
Opis - podkladanie tla

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 88 użytkowników pobrało podkladanie tla z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Txt2pdf 9.7

  Narzędzie służące do konwersji plików TXT do formatu PDF.

 • Videoporama 0.6

  Videoporama to program, który umożliwia eksport pokazu slajdów do pliku wideo.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  88
  Pobierz za darmo podkladanie tla . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • FotoMix 7 1

  FotoMix 7.1 to ciekawe i bardzo przydatne narzędzie do obróbki fotografii, ukierunkowane przede wszystkim na ich scalanie. Program umożliwia usuwanie tła ze zdjęć oraz ich łączenie w jedno, tak że ciężko się domyślić, patrząc na finalne dzieło, że tak naprawdę powstało ono z połączenia kilku fotek.

 • Image Buddy 4.0

  Image Buddy to aplikacja służąca do prostego drukowania zdjęć.

 • Dark Room

  Dark Room to pełnoekranowy edytor tekstu, dzięki któremu użytkownik komputera może poczuć się jak prawdziwy pisarz. Celowy minimalizm programu kojarzy się ze szlachetną prostotą maszyny do pisania - na ekranie widać tylko tekst.

podkladanie tla Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 88 użytkowników pobrało podkladanie tla z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: podkladanie tla