Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pod wiatr

Data dodania:
2016-09-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
9
Opis - pod wiatr

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-25 już 9 użytkowników pobrało pod wiatr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • GTKpod 0.99.10

  GTKpod to aplikacja przeznaczona do obsługi Ipoda pod systemem Linux.

 • Data dodania:
  2016-09-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  9
  Pobierz za darmo pod wiatr . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • coreboot 2.0

  coreboot znany wcześniej pod nazwą LinuxBIOS to program do zastąpienia oryginalnego biosu.

 • KeySwop 0.3

  Kolejna aplikacja z serii dodawania skrótów klawiaturowych pod nazwą KeySwop napisana przez Vicott Wong pod systemy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które lubią szybko poruszać się po funkcjach swojego Pocket PC.

 • Camorama 0.19

  Jest to narzędzie do przechwytywania i wyświetlania obrazu z kamery internetowej pracującej pod kontrolą systemu Linux.

pod wiatr Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-25 już 9 użytkowników pobrało pod wiatr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pod wiatr