Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pocketpc

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
39
Opis - pocketpc

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 39 użytkowników pobrało pocketpc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • UnlimitedCallLog 1.0 (PocketPC)

  Niewielki program UnlimitedCallLog stworzony dla Windows Mobile jest wygodnym narzędziem, które z pewnością przyda się osobom dużo rozmawiającym przez telefon.

 • NewsCopier for PocketPC 2.0

  Wersja NewsCopier jest aplikacją stworzoną zarówno pod systemy Windows Mobile jak i systemy Symbian OS. Tutaj możesz pobrać NewsCopier w wersji na Windows Mobile. NewsCopier w języku PL niestety nie występuje wcale.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  39
  Pobierz za darmo pocketpc . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Moonfighter (PocketPC)

  Moonfighter to strzelanka w kosmicznej scenerii.

 • Mozaki (PocketPC)

  Mozaki to układanka wymagająca opracowania strategii i wysilenia umysłu.

 • PocketPC Mark 1.03

  Program PocketPC Mark napisany pod systemy Windows Mobile to doskonała aplikacja do testowania wydajności naszego urządzenia przenośnego.

pocketpc Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 39 użytkowników pobrało pocketpc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pocketpc