Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pobierz super tux

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
197
Opis - pobierz super tux

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 197 użytkowników pobrało pobierz super tux z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tux Paint 0.9.21c

  Jest to darmowy edytor graficzny dla dzieci.

 • Tux Paint 0.9.21c

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  197
  Pobierz za darmo pobierz super tux . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Pobieranie (ściąganie) filmów z wrzuta pl pobierz filmiki z wrzuty!

  Pobieranie (ściąga...Pobieranie (sciagani...W zaledwie kilka sek...

 • Pobieranie (ściąganie) plików z wrzuta pl pobierz plik MP3 z wrzuty!

  Pobieranie (ściąga...Pobieranie (sciagani...W zaledwie kilka sek...

 • Super Klikacz 3.0

  Super Klikacz to gra logiczna, która niegdyś była znana pod nazwą Super Kulki. Jako że pierwsza jej edycja ukazała się w 1998 roku.

pobierz super tux Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 197 użytkowników pobrało pobierz super tux z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pobierz super tux