Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pobierz skype

Data dodania:
2015-11-28
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1486
Opis - pobierz skype

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2015-11-28 już 1486 użytkowników pobrało pobierz skype z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Pobieranie (ściąganie) filmów z wrzuta pl pobierz filmiki z wrzuty!

    Pobieranie (ściąga...Pobieranie (sciagani...W zaledwie kilka sek...

  • Pobieranie (ściąganie) plików z wrzuta pl pobierz plik MP3 z wrzuty!

    Pobieranie (ściąga...Pobieranie (sciagani...W zaledwie kilka sek...

  • Data dodania:
    2015-11-28
    System operacyjny:
    Windows XP, Vista, 7
    Liczba pobrań:
    1486
    Pobierz za darmo pobierz skype . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
  • Skype 3.8

    Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

  • Skype 2.8

    Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

  • Skype 4 2

    Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

pobierz skype Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2015-11-28 już 1486 użytkowników pobrało pobierz skype z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pobierz Skype