Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pnp

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
104
Opis - pnp

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 104 użytkowników pobrało pnp z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Hardware Lister B.02.13

  Zadaniem Hardware Lister jest zbieranie szczegółowych informacji o pracy komputera.

 • nLite 1.4.91

  nLite jest programem umożliwiającym tworzenie płyt instalacyjnych systemów operacyjnych Windows. Systemy, na jakich pracuje Lite to: Windows 2000, Windows XP oraz Windows 2003. nLite za free pozwala wygenerować płytę instalacyjnych bez komponentów, które Microsoft dodaje domyślnie a które nie zawsze są potrzebne lub używane przez odbiorcę. Dzięki nLite można pominąć przy komponowaniu płyty instalacyjnej takie programy jak Windows Media Player, Internet Explorer, Outlook Express, MSN Explorer, Messenger. Program pozwala stworzyć płytę instalacyjną z Service Pack, dodać klucz instalacyjny lub zmienić domyślny katalog, w którym instalowany jest Windows. W najnowszej wersji nLite 1.4.9.1 zostały poprawione błędy zgłoszone przez użytkowników. Program nLite dostępny jest za darmo na licencji freeware. nLite w wersji pl działa od chwili instalacji.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  104
  Pobierz za darmo pnp . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Jak sprawdzić model karty dżwiękowej?

  Jak sprawdzić model...Jak sprawdzic model ......ie to Dzwiek PCI/PnP

pnp Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 104 użytkowników pobrało pnp z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pnp