Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

plyta instalacyjna

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
124
Opis - plyta instalacyjna

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 124 użytkowników pobrało plyta instalacyjna z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Co to jest płyta główna?

  Gdy rozwazamy budowe...Od plyty glownej zal...

 • Nowa domyślna ścieżka instalacyjna

  Nowa domyślna ścieżka instalacyjnaNowa domyslna sciezka instalacyjnaJezeli chcemy zmieni...

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  124
  Pobierz za darmo plyta instalacyjna . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • NSIS 2.40

  Dostępny za free NSIS 2.40 to narzędzie, które przyda się każdemu programiście. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób można utworzyć aplikację instalacyjną. Program posiada trzy systemy kompresji.

 • Folder2Iso 2.0

  Folder2Io - proste i niezwykle szybkie narzędzie do tworzenia plików ISO z dowolnie wybranego katalogu.

 • nLite 1.4.91

  nLite jest programem umożliwiającym tworzenie płyt instalacyjnych systemów operacyjnych Windows. Systemy, na jakich pracuje Lite to: Windows 2000, Windows XP oraz Windows 2003. nLite za free pozwala wygenerować płytę instalacyjnych bez komponentów, które Microsoft dodaje domyślnie a które nie zawsze są potrzebne lub używane przez odbiorcę. Dzięki nLite można pominąć przy komponowaniu płyty instalacyjnej takie programy jak Windows Media Player, Internet Explorer, Outlook Express, MSN Explorer, Messenger. Program pozwala stworzyć płytę instalacyjną z Service Pack, dodać klucz instalacyjny lub zmienić domyślny katalog, w którym instalowany jest Windows. W najnowszej wersji nLite 1.4.9.1 zostały poprawione błędy zgłoszone przez użytkowników. Program nLite dostępny jest za darmo na licencji freeware. nLite w wersji pl działa od chwili instalacji.

plyta instalacyjna Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 124 użytkowników pobrało plyta instalacyjna z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: plyta instalacyjna