Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pluginy

Data dodania:
2016-08-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
41
Opis - pluginy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-14 już 41 użytkowników pobrało pluginy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • TlenPlus 5.12

  TlenPlus to zmodyfikowana wersja popularnego komunikatora Tlen. Program został wzbogacony o nowe funkcje a są w nich: skórki, ikony, zestawy emotikonek, style rozmów, dźwięki czy pluginy. W każdej chwili można TlenPlus odinstalować i powrócić do podstawowej wersji programu Tlen.

 • GLTV 0.2

  GLTV to niewielka aplikacja do oglądania telewizji dla systemu Linux.

 • Data dodania:
  2016-08-14
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  41
  Pobierz za darmo pluginy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • MPFC 1.3.7

  MPFC (Music Player For Console) to prosty odtwarzacz muzyki.

 • qBittorrent 2.9.0.1

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

pluginy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-14 już 41 użytkowników pobrało pluginy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pluginy