Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

platnik 8

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1505
Opis - platnik 8

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 1505 użytkowników pobrało platnik 8 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Płatnik 8.0

  Płatnik to program pomagający opłacać składki ZUS. Można dzięki niemu zarządzać dokumentami ubezpieczeniowymi wymaganymi przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 • Płatnik 8.01

  Płatnik to program w pełni obsługujący dokumenty ubezpieczeniowe, pozwalający na wymianę informacji z ZUS przeznaczony dla płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1505
  Pobierz za darmo platnik 8 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Obsługa programu płatnik

  Platnik to program, ...Otoz na samym poczat...

 • SuperPłace 1.69.02

  SuperPłace jest kompletnym rozwiązaniem kadrowo-płacowym dla każdej firmy, w pełni zintegrowanym z programem Płatnik.

 • RP Rozliczenie Płac dla Windows 1.21.A

  RP Rozliczenie Płac to program stworzony po to, by ułatwić przedsiębiorcom z sektora MSP obsługę kadr, zarządzanie danymi pracowników oraz płacami.

platnik 8 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 1505 użytkowników pobrało platnik 8 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: płatnik 8