Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

planeta vs zombies

Data dodania:
2016-09-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
149
Opis - planeta vs zombies

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-27 już 149 użytkowników pobrało planeta vs zombies z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • All Zombies Must Die!

  All Zombies Must Die! Zmusza nas do konfrontacji z istotami, których z pewnością nie chcielibyśmy spotkać w prawdziwym świecie. Mowa o zombie, które rozpanoszyły się w mieście bohatera tej gry a więc chłopaka imieniem Jack.

 • Plants vs Zombies

  Plants vs Zombies to jedna z tych gier, o których można powiedzieć, że jedni uznają ją za genialną, zaś inni za kompletne dno. Dlaczego? No cóż, z pewnością walkę roślin z zombie nie można nazwać standardową produkcją. Chcesz wiedzieć, jak wygląda taka rozgrywka? Nic prostszego – pobierz Plants vs Zombies w wersji demonstracyjnej.

 • Data dodania:
  2016-09-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  149
  Pobierz za darmo planeta vs zombies . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kody do Plants vs Zombies

  Kody do Plants vs Zombies nie pełnią typowej roli, przekonaj się co mogą zmienić w twojej rozgrywce.

 • Little Big Adventure

  Little Big Adventure to klasyka gier przygodowych, zwolennicy tego gatunku będą zachwyceni.

 • 2029 Online v 1.26.0050

  Gra mmorpg 2029 Online przenosi Cię w niedaleką przyszłość, na planetę zwaną Helen Continent. Schronili się tu ludzie, których rodzinna planeta została zniszczona. Napotkali inne rasy inteligentne: Dryadów (humanoidy żyjące w dzikich lasach i podrasowujące swe ciała za pomocą nanotechnologii) oraz Electronic Elves (nieprzyjazna, wysoce zaawansowana technologicznie rasa humanoidów).

planeta vs zombies Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-27 już 149 użytkowników pobrało planeta vs zombies z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: planeta vs zombies