Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

plague inc

Data dodania:
2016-09-30
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
23
Opis - plague inc

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-30 już 23 użytkowników pobrało plague inc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Penumbra: Black Plague

  Penumbra: Czarna Plaga to kontynuacja świetnej, przygodowej gry akcji, opowiadająca dalsze losy Philipa eksplorującego bazę naukową na Grenlandii. Jeśli jesteś ciekaw, jak to wygląda, mamy dla Ciebie demo Penumbra: Black Plague.

 • Penumbra: Black Plague trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.

 • Data dodania:
  2016-09-30
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  23
  Pobierz za darmo plague inc . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Penumbra: Black Plague kody

  Kody Penumbra: Black Plague w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych fraz, których wpisanie dawałoby nieśmiertelność prowadzonej postaci czy też eliminowało zainfekowanych ludzi z bazy.

 • Penumbra: Black Plague gameplay

  Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania.

 • Penumbra: Black Plague patch

  Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).

plague inc Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-30 już 23 użytkowników pobrało plague inc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: plague inc