Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pizza connection2

Data dodania:
2016-09-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
41
Opis - pizza connection2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 41 użytkowników pobrało pizza connection2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Pizza Connection 2

  Dzięki grze Pizza Connection 2 w prosty sposób przekonamy się, jak wymagającym zajęciem jest kierowanie pizzerią. Od nas zależy zadowolenie klientów i to czy chętnie wrócą ponownie, by zjeść w naszym lokalu.

 • The Sims 2 Update

  Patch aktualizujący grę The Sims 2 do najnowszej wersji.

 • Data dodania:
  2016-09-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  41
  Pobierz za darmo pizza connection2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Sims 2 Update DVD

  Poprawka wprowadza wiele drobnych zmian, jak problemy z dostarczaniem gazet, obdarowywanie przyjaciół prezentami, przechodzenie do nowych lokalizacji. Naprawiono również kilka błędów językowych i współpracę z kartami graficznymi.

 • The Sims 2 Patch University CD

  Poprawka wprowadza wiele małych, ale istotnych zmian w rozgrywce, głównie związanych z zachowywaniem się postaci w różnych sytuacjach. Najwięcej zmian pojawiło się w szkole w we wszystkim co z nią związane.

pizza connection2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 41 użytkowników pobrało pizza connection2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pizza connection2