Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pixel shade

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
12
Opis - pixel shade

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 12 użytkowników pobrało pixel shade z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Co to jest pixel?

  Z pewnoscia wielu la...Wielu osobom pojecie...

 • MouseShade 2

  MouseShade to narzędzie, które napewno przyda się każdemu twórcy prezentacji czy materiałów demonstracyjnych. Wączenie go spowoduje pojawienie się świetlistego okręgu wokół kursora myszy, przy jednoczesnym przyciemnieniu ekranu.

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  12
  Pobierz za darmo pixel shade . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Fresh View 7.56

  Fresh View to program do odczytu i organizowania dokumentów multimedialnych.

 • 3DMark06 1 2 0

  3DMark06 1.2.0 to program stosowany do testów wydajnościowych zestawów komputerowych, szczególnie pomocny w testowaniu wyświetlania grafiki trójwymiarowej. Program pozwala przeprowadzać testy poszczególnych funkcji, w jakie wyposażone są na przykład najnowsze układy graficzne lub procesory wielordzeniowe.

 • Adobe Flash Player 12.0

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

pixel shade Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 12 użytkowników pobrało pixel shade z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pixel shade