Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pixar

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
61
Opis - pixar

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 61 użytkowników pobrało pixar z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Up: The Video Game

  Up: The Video Game to gra dla dzieci zrealizowana na podstawie animowanego filmu z wytwórni Pixar.Pobierz darmowe demo i poznaj zabawne perypetie Carla Fredricksena, który chce zwiedzić świat bez wychodzenia z własnego domu. Ma zamiar dokonać tego dzięki... przypięciu do niego wielkich balonów i żagli. Jak się okazuje, w wyprawę zabiera pasażera na gapę.

 • Toy Story 3: The Video Game

  Toy Story 3: The Video Game to adaptacja trzeciej części serii cieszącego się uznaniem filmu animowanego. Gra Toy Story 3 powstaje przy współpracy z firmą Pixar, czyli studiem odpowiedzialnym za film.

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  61
  Pobierz za darmo pixar . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Odlot

  Odlot! to nowa gra zręcznościowo-przygodowa oparta na filmie animowanym wytwórni Pixar o tym samym tytule (Up), który właśnie wchodzi na ekrany polskich kin (film i gra Odlot! również po polsku).

pixar Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 61 użytkowników pobrało pixar z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pixar