Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

piriform defraggler

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
35
Opis - piriform defraggler

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 35 użytkowników pobrało piriform defraggler z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Defraggler 2 2.12

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Defraggler 1.13.155

  Defraggler 1.13.155 to niewielki program do defragmentowania dysków. Defraggler nie wymaga instalacji i pozwala na defragmentowanie wolnych przestrzeni dysku, skanowanie w poszukiwaniu błędów oraz ustawianie priorytetów podczas defragmentacji. Program obsługuje systemy plików NTFS i FAT32.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  35
  Pobierz za darmo piriform defraggler . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CCleaner 2.13.720

  CCleaner to darmowe narzędzie służące do optymalizacji pracy komputera.

 • CCleaner 2.27.1070

  CCleaner jest darmowym programem służącym do usprawniania działania systemu, ochrony prywatności i czyszczenia systemu.

piriform defraggler Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 35 użytkowników pobrało piriform defraggler z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: piriform defraggler