Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

piramid bloxx

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
71
Opis - piramid bloxx

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 71 użytkowników pobrało piramid bloxx z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Posejdon: Bóg Atlantydy

    Posejdon: Bóg Atlantydy pozwala wszystkim fanom gry Zeus: Pan Olimpu, przeżyć fascynującą przygodę w Atlantydzie, czyli mitycznej krainie zatopionej przed tysiącami lat. Musimy zatroszczyć się o naszych poddanych w świecie, który tylko pozornie jest bezpieczny.

  • Kleopatra: Droga do tronu

    Wydana w 2007 r. gra przygodowa cleopatra a queen's destiny dopiero teraz ukazuje się w Polsce (jako kleopatra droga do tronu). Grę stworzyło znane z podobnych produkcji studio Kheops. W kleopatra droga do tronu na pc wcielamy się w widoku FPP w Thomasa, postać o bardziej semickim niż egipskim imieniu, mającą jednak ważną rolę do odegrania w egipskiej polityce w 48 r. p.n.e., gdy krajem wstrząsają niepokoje związane ze sporem wewnętrznym Kleopatry VII i Ptolemeusza XIII. Zostaje on wplątany w konflikt próbując rozwiązać swoje prywatne sprawy, mianowicie tajemnicze zniknięcie mentora (bohater zajmuje się astronomią i astrologią) oraz jego córki. Jeśli chcesz zobaczyć, na co stać Thomasa w kleopatra droga do tronu pobierz zajmujące niecałe 400MB demo gry cleopatra a queen’s destiny za free. Tak jak i w pełnej wersji, dostępna jest wyłącznie rozgrywka w trybie singleplayer.

piramid bloxx Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 71 użytkowników pobrało piramid bloxx z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: piramid bloxx