Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pilot

Data dodania:
2016-09-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
81
Opis - pilot

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-12 już 81 użytkowników pobrało pilot z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Data dodania:
  2016-09-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  81
  Pobierz za darmo pilot . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • PhonePilot for S60 2nd phones 1.5

  PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

 • AutoPilot for S60v3

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

pilot Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-12 już 81 użytkowników pobrało pilot z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: pilot