Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

penumbra requiem

Data dodania:
2016-08-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
7
Opis - penumbra requiem

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-18 już 7 użytkowników pobrało penumbra requiem z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Penumbra: Requiem

  Penumbra: Requiem pl to trzecia część serii mrocznych i przerażających gier przygodowych. Można uznać Penumbra: Requiem za mod, czy po prostu niesamodzielny dodatek do Penumbra: Black Plague, wymaganej do odpalenia Requiem.

 • Penumbra: Requiem trailer

  Zobacz prezentujący Penumbra: Requiem trailer. Najnowsza, trzecia część przygód Philippa zabiera nas z powrotem do mrocznych korytarzy w podziemiach stacji badawczej na Grenlandii.

 • Data dodania:
  2016-08-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  7
  Pobierz za darmo penumbra requiem . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Penumbra: Requiem gameplay

  Zobacz film Penumbra: Requiem gameplay. Widzimy tu mroczny, pełen niepokoju klimat trzeciej części serii Penumbra. Tak jak w poprzednich częściach, przemierzamy tu z latarką ciemne podziemne korytarze w poszukiwaniu rozwiązań dręczących bohatera zagadek.

 • Penumbra: Requiem patch

  Pobierz aktualizujacy Penumbra: Requiem patch 1.01. Poprawiający bugi z pierwszej wersji gry Penumbra: Requiem patch poprawia działanie leveli 03, 06 oraz 09, dodaje nowe rozwiązania zagadek, a przede wszystkim wprowadza cały szereg usprawnień związanych z problemami zgłaszanymi przez graczy na forach producenta.

 • Requiem: Bloodymare

  Gra mmorpg Requiem: Bloodymare przenosi Cię do niezwykłej krainy. Ożywają w niej koszmary, które polują na ludzi. Nadto istnieje tu wiele groźnych stworzeń i mutantów przemierzających bezdroża.

penumbra requiem Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-18 już 7 użytkowników pobrało penumbra requiem z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Penumbra: Requiem