Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

penumbra overture patch

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
390
Opis - penumbra overture patch

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 390 użytkowników pobrało penumbra overture patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Penumbra: Overture patch 1 03

  Patch Penumbra: Overture to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry. Wprowadza ona aktualizacje do zabawy oraz powoduje zwiększenie optymalizacji silnik Agry, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej ciekawsza.

 • Penumbra: Overture

  Penumbra: Przebudzenie to tyuł, na który powinni zwrócić szczególną uwagę miłośnicy horrorów. W tej widzianej z perspektywy pierwszej osoby grze trafimy na pustkowia Grenlandii, gdzie próbujemy rozwikłać zagadkę opuszczonego kompleksu naukowego.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  390
  Pobierz za darmo penumbra overture patch . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Penumbra: Overture trailer

  Trailer Penumbra: Overture to krótki, trwający niecałą minutę zwiastun wideo tej produkcji, który pozwoli Ci zapoznać się z jej oprawą audiowizualną oraz wprowadzi w mroczny, pełen niepewności klimat.

 • Penumbra: Overture gameplay

  Gameplay Penumbra: Overture to długi, trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pozwoli Ci na zapoznanie się z tą świetną, mroczną gra przygodową.

 • Penumbra: Requiem patch

  Pobierz aktualizujacy Penumbra: Requiem patch 1.01. Poprawiający bugi z pierwszej wersji gry Penumbra: Requiem patch poprawia działanie leveli 03, 06 oraz 09, dodaje nowe rozwiązania zagadek, a przede wszystkim wprowadza cały szereg usprawnień związanych z problemami zgłaszanymi przez graczy na forach producenta.

penumbra overture patch Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 390 użytkowników pobrało penumbra overture patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: penumbra overture patch